pd-cdpmobile-bertelsmann 1

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE!

Nie martw się - pracujemy na pełnych obrotach, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie szybko i bezpiecznie. To jest nasza obietnica!

NASZE OBIETNICE USŁUGOWE

Jesteśmy rodziną - Rodziną Pets Deli! Dotyczy to nie tylko naszych pracowników, ale przede wszystkim naszych klientów z ich ukochanymi psiakami i kociakami. Ponieważ należysz do rodziny.

Dzięki naszym szeroko zakrojonym działaniom ochronnym - zarówno w naszym biurze, w naszych centrach logistycznych, jak i w kontaktach z naszymi partnerami - robimy wszystko, co w naszej mocy, aby przeciwdziałać korona-wirusowi. Trzymając się razem, zapewniamy szybkie i bezpieczne dostawy naszej karmy, abyś nie musiał się martwić o zdrowe odżywianie swojego czworonożnego przyjaciela w tym czasie.

KORONA U PSÓW I KOTÓW?

Rozumiemy, że w tym czasie martwisz się również o swojego czworonożnego przyjaciela. Obecne badania wykazują, że nie można wykluczyć przeniesienia wirusa na psy i koty. Należy jednak pamiętać o różnicy między infekcją a chorobą - fakt, że psy i koty mogą być nosicielami koronawirusa nie musi oznaczać wybuchu epidemii. Psy i koty nie mają obecnie istotnego wpływu na rozprzestrzenianie się wirusa.