header-mobil-kuerbis
Cześć, jesteśmy Pets Deli!

KONIEC Z PUSTYMI OBIETNICAMI! NASZA MISJA: ZDROWA KARMA W KAŻDEJ MISCE!

Unserer Ratgeberthemen für Hunde

W Pets Deli mamy jasną i prostą misję; chcemy uszczęśliwić nasze futrzaki tak samo, jak na co dzień pragniemy uszczęśliwiać siebie samych.

Jakim sposobem do tego dążymy? Poprzez misterne produkowanie najlepszej jakości karmy dla zwierząt.

Dla nas psy i koty są czymś więcej niż tylko zwierzętami domowymi. Są naszymi czworonożnymi członkami rodziny, wiernie trwającymi przy nas w każdej sytuacji i każdego dnia dającymi nam mnóstwo radości i miłości.

W związku z czym, pragniemy oddać im tą miłość i pozytywną energię. W jaki sposób? To proste! Poprzez codziennie dostarczanie im wysokiej jakości karmy, wyprodukowanej z starannie wyselekcjonowanych składników.  Podając naszym pupilom zdrową żywność pragniemy zapewnić im długie i zdrowe życie. Ta wyżej wspomniana miłość zawarta jest również w naszej pracy; w kwestii jakości nie idziemy na kompromis.

Dość jedzenia, które przypomina nieokreśloną i nieapetyczną masę, w której nie wiadomo nawet co się znajduje. Koniec z tanimi puszkami, wypełnionymi po brzegi niezdrowymi dodatkami, takimi jak cukier, zboża oraz sztuczne barwniki i aromaty.

Nadszedł czas na rzetelną, zdrową i przejrzystą karmę dla zwierząt, która spełnia najwyższe wymagania i towarzyszy naszym czworonożnym przyjaciołom jako smaczny posiłek w misce, w drodze do witalnego życia. Ponieważ należysz do rodziny.

KAŻDY MOŻE TAK POWIEDZIEĆ...

My dążymy do naszych założeń w nieco inny sposób.

pd bubble store-ryke-01

Jednakże my dążymy do naszych założeń w nieco inny sposób. Do naszych puszek oraz torebek trafia tylko to, co spełnia nasze wysokie standardy; najlepsze, soczyste mięso, świeże owoce i warzywa, aromatyczne zioła, oleje bogate w składniki mineralne oraz zdrowa żywność, na przykład quinoa, spirulina czy nasiona chia. Wszystko pochodzące z naturalnych, ekologicznych upraw. 

W związku z czym, rezygnujemy również z wielu zbędnych elementów zwykłej karmy; nie znajdziesz u nas dodatków typu zboża czy kukurydza. Utrzymujemy maksymalną przyswajalność naszego pokarmu nie za pomocą cukru, ale naturalnych nośników smaku, takich jak wszelkiego rodzaju olejki czy też kocimiętka. Dodatkowo, niezbędne do życia minerały i składniki odżywcze dostają się do naszego pożywienia tylko i wyłącznie poprzez naturalne składniki.

211220-header-umwelt-mobile-PL

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ JEST DLA NAS WAŻNY

Poza dobrem naszych czworonogów troszczymy się rownież środowisko, które traktujemy jako ważny element, silnie zasługujący na uwzględnianie w naszym codziennym życiu.  Według nas, bez zdrowej i prawidłowo funkcjonującej przyrody nie będziemy w stanie prowadzić szczęśliwego życia. Jako że najchętniej spędzamy czas na zewnątrz, otoczeni piękną i niezastąpioną naturą bardzo zależy nam, aby prowadzić swoją działalność poprzez zrównoważony rozwój. Dlatego też, nieustannie staramy się, aby nasze działania pozostawiały jak najmniejsze ślady w środowisku. Do tych założeń dążymy między innymi poprzez kompensację CO² naszych puszek, poprzez linię green oraz poprzez wspieranie wielu projektów ochrony środowiska. Skrupulatnie pracujemy również nad ekologicznym materiałem, wypełniającym następne generacje opakowań Pets Deli. Niemniej jednak, to nie wystarcza; staramy się również w innych sytuacjach zrobić coś dobrego dla naszej planety.

Wszystko to dla naszego wspólnego środowiska!

NASZA MIŁOŚĆ DO ŚRODOWISKA W SKRÓCIE

200713-bubble-katze-natur

👩‍🌾 Stawiamy na lokalnych producentów karm. W ten sposób unikamy długich tras transportowych i promujemy lokalna gospodarkę.

🧃 Preferujemy opakowania w 100% nadające się do recyklingu, wykonane z naturalnych materiałów. Nasze opakowania wysyłkowe posiadają certyfikat FSC. Promujemy również transport przyjazny dla klimatu oraz wysyłkę DHL Go Green. 🌱 Wspieramy trzy projekty ochrony klimatu poprzez ClimatePartner i tym samym przyczyniamy się do ochrony mórz i lasów.

🗞️ Kompensujemy w pełni emisje CO2 wynikające z naszej działalności biurowej i mediów drukowanych.

🐇 Od początku nie korzystamy z testów na zwierzętach.

☀️ W naszych biurach korzystamy z nowoczesnych i odnawialnych źródeł energii oraz zautomatyzowanych źródeł światła. Prawidłowa segregacja odpadów jest dla nas oczywistością. Dzięki naszemu systemowi filtrowania wody rezygnujemy z plastikowych butelek. Spotkania online pozwalają nam ograniczyć długie wyjazdy na konferencje. 

💧 Napoje? Używamy tylko tych w szklanych butelkach!

NASZE ODZNACZENIA - NASZE OBIETNICE

Peta-approved Logo - für tierversuchsfreie Naturkosmetik und überhaupt
Wolne od testów na zwierzętach
Rzecz jasna nie przeprowadzamy żadnych testów na zwierzętach. Dlatego też PETA od początku przyznała naszym produktom pielęgnacyjnym nagrodę!
Copy of 211220-bubble-klimaneutral PL
Neutralne dla klimatu
Dla wszystkich naszych pracowników, naszych puszek i Zielonej Linii kompensujemy wszystkie emisje CO².
Ethical Company Tüte - Logo
Etycznie uzasadnione
Każdy, kto staje w obronie środowiska, praw zwierząt i praw człowieka - tak jak my - ma prawo nazywać się etyczną firmą. Świetnie! A Ty kupujesz z czystym sumieniem. Jeszcze lepiej!

Przyłącz się do nas!

200326 pd bubble retriever-erwachsen

Każdego dnia ciężko pracujemy nad udoskonalaniem naszych działań, rozwijaniem nowych pomysłów oraz tworzeniem nowych produktów, trafiających do większej rzeszy naszych czworonożnych konsumentów. Wszelkie wyżej wspomniane projekty oparte są na ścisłej współpracy zarówno z weterynarzami, jak i dietetykami zwierzęcymi, którzy dostarczają nam informacji i wskazówek na temat porad żywieniowych dla psów i kotów. 

Dość już o nas - zawsze jest coś do zrobienia, w kwestii umożliwiania naszym pupilom zdrowego i szczęśliwego życia i na tym właśnie pragniemy się skupiać. 

Zróbmy to! Dołączysz do nas? 💚

211221-header-plastik-mobile-PL