PD Banner LP Futterberatung

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE

Nieważne, czy szukasz nowego ulubionego pokarmu dla swojego kotka, czy też chcesz się zorientować co dodatkowo oferujemy - jesteśmy do Twojej dyspozycji - bezpłatnie i bez zobowiązań!

Nie masz pojęcia co wybrać? Nie panikuj! Nasze bezpłatne porady żywieniowe

Czy zdrowa i zrównoważona dieta jest dla Ciebie problemem? Tak samo jest z pewnością w przypadku Twojego futrzanego przyjaciela. Bo dlaczego miałbyś rezygnować ze zdrowia Twojego pupila?

Niestety, nie wszyscy jesteśmy chodzącymi poradnikami żywieniowymi, ale od tego są nasze darmowe porady dietetyczne.

Poniżej znajdziesz nasze trzy proste sposoby, aby dowiedzieć się o najlepszej możliwej indywidualnej diecie dla Twojego psa lub kota. Oczywiście bezpłatnie, fachowo i przyjaźnie! Wypróbuj nas!

1. Zadzwoń do nas i uzyskaj bezpłatne porady

Psst... schon gewusst

Jeśli posiadasz pytania z zakresu żywienia Twojego pupila nie wahaj się i skontaktuj się z naszą obsługą Klienta! Nasi życzliwi konsultanci pomogą Ci w wyborze odpowiedniego produktu dla Twojego zwierzęcia. Numer telefonu : +49 30 837 99800 Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00

2. Skontaktuj się z nami drogą e-mailową

PetsDeli-Bubble-Umfutterung

Jeśli jesteś entuzjastą/stką pisania wiadomości wyślij do nas śmiało swoje pytania na adres e-mail: office@petsdeli.pl W ten sposób również pomożemy Ci w wyborze najbardziej odpowiedniej karmy dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

3. Wypełnij formularz

Lass und zusammen schauen

Odpowiedz na kilka pytań, abyśmy mogli przedstawić Tobie i Twojemu futrzanemu przyjacielowi najlepsze możliwe indywidualne zalecenia żywieniowe w czasie krótszym niż 3 minuty.