SZYBKO, ŚWIEŻO I BEZPIECZNIE - NASZA WYSYŁKA

Do produkcji naszych zdrowych karm dla zwierząt używamy tylko wyselekcjonowanych i świeżych składników. Aby zapewnić, że dotrze on świeży do miski Twojego pupila, szybka i niezawodna wysyłka jest naszym priorytetem! Tutaj dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o naszym systemie wysyłkowym.

Wysyłka przyjazna środowisku

NASZ SOLIDNY PARTNER SPEDYCYJNY: DHL

Dhl shipping

Twoja zamówiona paczka zostanie dostarczona za pomocą firmy kurierskiej DHL.   Ponadto, co ważne - nasze pudełka wysyłkowe posiadają certyfikat FSC. Preferujemy stosowanie opakowań jednomateriałowych w 100% nadających się do recyklingu.

ŚLEDZENIE TWOJEGO ZAMÓWIENIA

211029 PD shipping-tracking

DHL oferuje możliwość sprawdzenia statusu wysyłki Twojego zamówienia i poznania przewidywanego czasu dostawy. Dzięki możliwości śledzenia statusu zamówienia, oferowanej przez DHL w dowolnym momencie możesz sprawdzić postęp w dostarczeniu paczki. Dodatkowo, możesz osobiście określić, w jaki sposób chcesz być informowany/a o statusie swojej przesyłki, tak abyś zawsze był/a na bieżąco.

Nasza rada: pobierz aplikację DHL, aby jeszcze szybciej poznać aktualny status dostawy.

Jeśli podróżujesz w ciągu dnia, możesz również łatwo wystawić upoważnienie do odbioru - przesyłkę można wtedy wygodnie zostawić np. u sąsiada.

211029 PD shipping-box

Koszty dostawy obliczamy w zależności od sposobu wysyłki i wielkości zamówienia. Regularna wysyłka wynosi 15 PLN przy zakupach poniżej 99 PLN za przesyłkę. Od wartości zakupu 100 PLN koszty wysyłki są całkowicie bezpłatne. Szczególnie w przypadku →regularnych dostaw sensowne jest zwiększenie odstępu pomiędzy zamówieniem a dostawą, aby zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Standardowy czas dostawy Twojej paczki wynosi od 4 do 6 dni roboczych