header-mobil-moehre

Mokra karma a może sucha? - która metoda żywienia jest odpowiednia dla mojego psa?

Prawie żaden inny temat nie ma tak wielkiego znaczenia dla właścicieli psów, jak kwestia odpowiedniego rodzaju karmy. Możemy Cię uspokoić: każdy rodzaj karmy ma pewne zalety i wady, niezależnie od tego, czy jest to karma mokra, czy sucha. Tutaj dowiesz się, co wyróżnia różne rodzaje pokarmów, jakie są ich cechy szczególne i jak z powodzeniem stosować dietę mieszaną z kilku rodzajów.

Mokra karma - puszka pełna szczęścia

Asortyment mokrej karmy dla psów Pets Deli

Puszka mokrej karmy zawiera wszystko, czego potrzebuje Twój czworonożny przyjaciel, aby zapewnić mu optymalne odżywianie. Dlatego też nazywana jest pokarmem pełnowartościowym, co oznacza, że nie trzeba do niej dodawać żadnych minerałów ani oleju.

Mokra karma zawiera wstępnie ugotowane składniki i wysoki procent wilgoci, dlatego też bilans wodny Twojego futrzanego przyjaciela jest już optymalnie zapewniony dzięki temu rodzajowi karmy. Intensywny smak i zapach sprawia, że jest ona wysoko akceptowana przez wielu czworonożnych przyjaciół. Ze względu na niską zawartość energii jest idealna dla psów z tendencją do nadwagi.

Aby móc używać mokrej karmy przez kilka dni, musi być ona przechowywana w zamykanym pojemniku w lodówce. Puszki, które są jeszcze szczelnie zamknięte, mogą być przechowywane w temperaturze pokojowej.

To, jak dobra jest mokra karma dla psa, zależy od jej zawartości. W procesie produkcji wykorzystujemy wyłącznie surowce spożywcze, a mięso i warzywa dobieramy pod kątem wysokiej zawartości białka. Z naszą mokrą karmą możesz być pewny, że otwierasz puszkę pełną szczęścia.

Karma mokra w skrócie

🐾 wysokiej jakości mokra karma zawiera wszystkie składniki odżywcze, których Twój czworonożny przyjaciel potrzebuje do optymalnej pielęgnacji (karma pełnoporcjowa)

🐾 wysoka zawartość wilgoci zapewnia dobre zaopatrzenie w płyny

🐾 Mokra karma jest pełna smaku i zazwyczaj pobudza apetyt psów

🐾 Wysoka akceptacja i przyjemna spójność 

🐾 Wymaga przechowywania w chłodnym miejscu po otwarciu i nadaje się do transportu tylko wtedy, gdy jest szczelnie zamknięta

Nasza karma - wysokiej jakości, zdrowa, naturalna.

Asortyment mokrej karmy dla psów Pets Deli
KARMA MOKRA
DO PRODUKTÓW
Oferta suchych karm dla psów Pets Deli
KARMA SUCHA
DO PRODUKTÓW
Das Pets Deli Snack-Sortiment für Hunde
PRZEKĄSKI
DO PRODUKTÓW

Nasza karma sucha

Oferta suchych karm dla psów Pets Deli

Jeśli wybierzesz dobrą suchą karmę dla swojego czworonożnego przyjaciela, będzie to również karma pełnoporcjowa, która dostarczy Twojemu pupilowi wszystkich ważnych składników odżywczych.

Główną różnicą pomiędzy różnymi rodzajami suchej karmy jest sposób ich produkcji. Wytłaczana sucha karma ma wysoką zawartość mięsa, podczas gdy sucha karma tłoczona na zimno zachowuje wiele naturalnych składników odżywczych. Wszystkie rodzaje suszonej żywności mają niską zawartość wilgoci i wysoką zawartość energii. W przeciwieństwie do mokrej karmy, ważne jest, aby upewnić się, że Twój zwierzak pije wystarczającą ilość dodatkowego pokarmu. Suchy pokarm może być przechowywany w hermetycznym pojemniku w temperaturze pokojowej i jest łatwy w transporcie. Prawdziwą zaletą jest także długi okres przydatności do użycia. Wielu właścicieli przysięga na suchą karmę ze względu na jej właściwości pielęgnujące zęby. Wysoka zawartość energii w małej ilości karmy przekłada się również na koszty, dlatego sucha karma jest zazwyczaj tańsza niż mokra.

Każda z naszych suchych karm nie zawiera zbóż i ma wyjątkowo wysoką zawartość mięsa, sięgającą 80%. Ponieważ używamy tylko jednego rodzaju mięsa (monoprotein), nasza sucha karma jest wysoce kompatybilna.

Karma sucha w skrócie

🐾 wszystkie ważne składniki odżywcze, których potrzebuje Twój pies dla zrównoważonej diety

🐾 utrzymuje zęby dzięki dłuższemu żuciu, wzmacnia dziąsła i uzębienie

🐾 Łatwy w transporcie i przechowywaniu - idealny w podróży i na treningach

🐾 bardzo produktywne, a więc często bardziej opłacalne

🐾 długi okres przydatności do spożycia, jeśli jest prawidłowo przechowywany i szczelnie zamknięty